ZESPÓŁ

Dawid Wanowski

Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, z ubezpieczeniami związany od 2006 roku.Zawsze uśmiechnięty, opanowany, kontaktowy i lubiący swoją pracę.Osoba o wyjątkowo pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, regularnie zaangażowany w pomoc innym. Ceni sobie fachowość i profesjonalizm.Stawia na ciągły rozwój, doskonalenie samego siebie i fachową obsługę klientów.Prywatnie ciekawy świata zapalony podróżnik, miłośnik fotografii i sportu.

Kamila Pietrzak

W branży ubezpieczeniowej od 2008 roku. Łączy systematycznie gromadzoną wiedzę z doświadczeniem, tym samym oferuje klientom ubezpieczenia najwyższej jakości, indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. Empatyczna, lubiąca pracę z ludźmi dlatego zawsze szuka optymalnych rozwiązań, a pomoc innym daje jej dużą satysfakcję. Po godzinach pracy aktywna mama, trenerka fitness, pasjonatka tańca i mól książkowy.

Karolina Studzińska

Chociaż w branży ubezpieczeniowej pracuje stosunkowo niedługo z wielką radością i pasją wykonuję swoje obowiązki, z dnia na dzień poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Osoba uwielbiająca podróże, aktywne spędzanie czasu oraz dobry film i książkę.
HOME | FIRMA | ZESPÓŁ | OFERTA | KONTAKT | FACEBOOK

Wszystkie prawa zastrzeżone - TCU 2016